Neohodnoceno

LIQOIL dyzajnové mýdlo - levandule

Designová přírodní tuhá mýdla na obličej a tělo. Jsou provoněné esenciálními oleji a přírodními vůněmi. Designová přírodní tuhá mýdla na obličej a tělo. Jsou provoněny esenciálními oleji a přírodními vůněmi.

Značka: LIQOIL
129 Kč
Kategorie: SOJKA BOX

Designová přírodní tuhá mýdla na obličej a tělo. Jsou provoněny esenciálními oleji a přírodními vůněmi.

Základní složení

Olivový olej
Bambucké máslo
Kokosový olej
Olej z řepky olejné

Druhy designových mýdel

Jahoda - jemná vůně přírodní jahodové vůně potěší každou romantickou duši. Složení je doplněno o bylinkový kořen. Mýdlo je jemné a šetrné i pro velké senzitivce. Mýdlo je vhodné jak na obličej, tak na tělo.

Levandule – omamná vůně bylinek ulahodí každému milovníkovi levandule. Složení je doplněno růžovým jílem s jemňoučkým peelingovým efektem a luxusním posypem mrazem sušených lupenů růží. Mýdlo je vhodné jak na obličej, tak na tělo.

Třešeň – ovocná třešňová vůně potěší každého milovníka ovocných vůní. Složení je doplněno o aronii s antioxidačními vlastnostmi. Mýdlo je vhodné na obličej i tělo.

Káva, kakao, skořice – dvojkombinace vůně kávy a kakaa podtržená vůní skořice. Složení je doplněno o kávou s peelingovým efektem a kakao. Mýdlo je vhodné na ruce a tělo, není vhodné na obličej.

Návod k použití: Opláchněte pokožku obličeje nebo těla vodou, dokud nevznikne pěna. Nechte působit. Důkladně opláchněte pokožku obličeje a těla vodou, dokud voda nebude zcela čirá.

Složení je 100% přírodní a VEGAN bez obsahu živočišných složek.

Balení: papírový přebal

Hmotnost: 90 g

SHOW & SELL s.r.o. | IČ: 09580174 | DIČ: CZ09580174