Při objednávce nad 549 Kč získáte dárek k nákupu. Objevujte svět vůní.
Neohodnoceno

Sójová vonná svíčka ve vinné láhvi - Pomeranč se zázvorem (180 g)

Délka hoření: +- 45 h 

Objem vosku: 240 ml

Barva vosku: bílá

Sklo: vinná láhev zelená

Můžeme doručit do:
4.10.2023
Značka: SOJKA
399 Kč
Kategorie: ZALÉVANÉ SVÍČKY
Hmotnost: 0.33 kg

Kvalitní sójová svíce v originální recyklované vinné láhvi navozuje svěží atmosféru díky spojení sladkého pomeranče a zázvoru.

VŮNĚ

Skvělá kombinace, dvou zcela odlišných vůní. Sladká, citrusová vůně pomeranče s výrazným, pikantním a kořeněným zázvorem vám zlepší den zajímavou vůní. Tato dvojice dodává svíčce svěžest, s pikantností, hřejivostí a s mírou pepřového podtónu, která může být velice povzbuzující. Pokud cítíte nedostatek energie, tuto svíčku určitě oceníte.

DŘEVĚNÝ KNOT

Klíčem k co největšímu požitku ze svíce - k maximální intenzitě její vůně - je správný knot. Náš je dřevěný s jasným plamenem vydávající pro dřevo typické praskání. 

Knot by měl být dlouhý maximálně do 0,5 cm nad voskem, proto je vhodné jej kontrolovat a případně krátit. Po zapálení svíčku nezhasínejte, dokud se nerozpustí vosk i na okraji skla. Při prvním zapálení vytvoření voskového bazénku může zabrat i 2 hodiny, proto si na první zážitek se svíčkou udělejte čas. 

VOSK

Zapálení vonné svíce je spojené s chvílemi pohody, a k těm rozhodně nepatří obavy o vlastní zdraví. Svíce SOJKA je vyráběna výhradně z přírodních vosků nejvyšší kvality – proto zde nehrozí riziko odpařování toxických látek jako u běžných parafínových svíček.  

MANUFAKTURA

Podstatou kouzla svíček SOJKA je péče, která jim byla věnována. Každá svíčka je ručně vyrobená, manufaktura v plném smyslu slova. Knot je ručně stříhaný, ručně připevněný ke dnu, vosk je ručně odlitý a ručně smíchaný s vůní. Nalepení etiket, skládání a balení do krabiček – ve všech fázích procesu se na svíčce podepsaly poctivé ruce. 

PARFEMACE 

Svíce SOJKA se pyšní nápaditými vůněmi s velkým potenciálem pro navození psychické pohody. Tyto vůně jsou pro tělo zcela nezávadné.

UPCYCLE

Lahvím od vína dáváme druhý život. Jaký bude ten třetí je jen na vás. Květináč? Stylová interiérová dekorace? Stojánek na tužky? Navíc díky zaobleným krajům ji mnozí používají jako nevšední sklenici na vodu. 

Budeme rádi, když se o vaše kreativní využití podělíte pod hashtagem #nasesojka.  

DESATERO SPRÁVNÉHO POUŽÍTÍ

  1. Svíčku nenechávejte hořet bez dozoru
  2. Před zapálením umístěte svíčku na nehořlavou podložku
  3. V případě potřeby zkracujte knot do výše 0,4-0,5 cm nad voskem
  4. Svíčku vždy položte na rovný nehořlavý povrch
  5. Před zahášením musí být vytvořen voskový bazének až po okraj svíce 
  6. Nenechávejte svíčku hořet v dosahu dětí
  7. Nenechávejte svíčku hořet v dosahu domácích mazlíčků
  8. Svíčku nenechávejte hořet v průvanu, jinak dojde k zadýmení svíce
  9. Mezi hořícími svíčkami zajistěte bezpečný odstup
  10. Plamen uhaste, nesfoukávejte

Za dodržení těchto pokynů budete odměněni dobou hoření +- 45 h.

Zpět do obchodu

SHOW & SELL s.r.o. | IČ: 09580174 | DIČ: CZ09580174