BRILIANTOVÁ SVÍČKA

Objevte dokonalý šperk uvnitř svíčky

Můžete darovat krásný šperk. Můžete darovat voňavou svíčku. Co kdybyste ale darovali obojí najednou? Briliantová svíčka je jedinečným dárkem, který potěší každou ženu. Snadno tak řeknete i beze slov:

  • Jsi výjimečná a záleží mi na tobě.
  • Zapal si svíčku a užij si chvilku pro sebe.
  • Zútulni a provoň svůj domov, aby ti tam bylo dobře.

Dárek s překvapením

Briliantová svíčka je více než jen svíčka. Je to luxusní dárek, kterým mile překvapíte maminku, kamarádku i manželku. Nevěnujete tím jen svíčku a šperk. Darujete pocit výjimečnosti a lukrativnosti. Darujete pocit bezpečí a tepla domova. Darujete zážitek.

Kvalita v každém detailu

Pečlivý výběr jednotlivých materiálů je pro nás prioritou. Máte tak jistotu, že svým nejbližším darujete kvalitu, za kterou stojí tým lidí pracující s láskou, vášní a citem pro detail. A zpracovávají a dohlíží na každý jeden produkt, aby se k vám dostal v pořádku.

Zabaleno, připraveno k věnování

Každá svíčka je uložena v elegantním balení s mašlí a visačkou, které je praktické a esteticky dokonalé. Na visačku můžete napsat jméno obdarovaného nebo osobní vzkaz, to přidá svíčce osobní kouzlo. Navíc už nemusíte shánět balicí papír, papírovou taštičku nebo celofán. Kupujete hotový dárek. Stačí už jen věnovat.

Ať už hledáte dokonalý dárek pro své blízké, nebo chcete dopřát luxus sobě, Briliantová svíčka je pro vás to pravé. Objednejte si svou ještě dnes a nechte se okouzlit její dokonalou vůní i překvapením uvnitř.

krab

Cena

11991200
111991200
1 položek celkem
Zpět do obchodu

SHOW & SELL s.r.o. | IČ: 09580174 | DIČ: CZ09580174