Výroba firemních dárků na zakázku

Vítejte v naší svíčkárně SOJKA, kde se tvoří jedinečné a především voňavé dárky v podobě svíček ze sójového vosku.

 

Pokud hledáte způsob, jak uchvátit vaše obchodní partnery nebo vytvořit unikátní dárek pro vaše klienty, jsme tady pro vás! Naše zakázková výroba dárků na míru vám umožní vytvořit originální svíčky, které budou přesně odpovídat vašim požadavkům.

Svíčky jsou dokonalým způsobem, jak vyjádřit poděkování nebo se projevit kreativně. Naše výroba dárků na míru vám nabízí možnost vytvořit svíčku s unikátní vůní, barvou a designem, který bude odpovídat vašemu stylu a značce. Postaráme se, aby byla vaše dárky byly nezapomenutelné. 

Jsme přesvědčeni, že kvalita a udržitelnost jsou klíčovými faktory, které mají přímý vliv na zdraví a štěstí našich zákazníků.

 

Jsme pyšní na to, co děláme, a věříme, že naše produkty pomohou žít zdravější, šťastnější a více ekologický život.

Na ochraně životního prostředí si opravdu zakládáme. Jako obaly svíček využíváme například lahve od piva či vína. Jedná se o neobvyklý způsob, jak znovu využít lahve a při tom šetřit životní prostředí. Mohou vás také zaujmout naše konvenční a velmi kvalitní, potravinářsky schválené sklenice, které i po vypálení můžete využít.

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme spolupracovat na vytvoření dokonalého dárku pro vaše obchodní partnery a klienty. Společně můžeme vytvořit dárek, který vaši klienti nezapomenou.

 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Zpět do obchodu

SHOW & SELL s.r.o. | IČ: 09580174 | DIČ: CZ09580174