1 hodnocení

Sójová svíčka s víčkem s vůní Třebovako (140g)

Délka hoření: +-30 h

Hmotnost: 140 g

Barva vosku: bílá

Vosk: sójový

Knot: bavlněný s papírem

Obal: sklo s uzávěrem

Můžeme doručit do:
22.7.2024
Značka: SOJKA
229 Kč
sojka svicky vosk 0904
Akce
Garance doručení
Garance doručení
velký výběr dopravců
Ruční výroba
Ruční manufakturní výroba
s moderním přístupem
setrny způsob
Šetrný způsob
pro sebe i planetu

Vůně TŘEBOVAKO = třešeň + borůvka + vanilka + kokos. Toto jedinečné propojení vůní letního a tropického ovoce dokonale navozuje letní hravou atmosféru. Kompozice TREBOVAKO dokonale kombinuje tradiční ovocné tóny s tropickým nádechem vanilky v květu a čerstvého kokosového mléka.

PÁR SLOV KE VZNIKU

Představovali jsme si, jak by amohla vypadat prvotřídní svíčka, která svého majitele potěší svým kvalitním složením, originálním designem a především vůní. Taková vůně by měla být stejně intenzivní, jakby byla právě vyrobena. A nyní je na světě! Řada svíček s hlubokým a přesně padnoucím víčkem tento problém vyřešila. Svíčka je ihned po zalití uzavřena, jen krátce poté je uskladněna a těší se tak na svůj velký den, kdy bude pečlivě zabalena a vyslána ke svému majiteli. A to ve formě, aniž by ztratila při tomto svém počátku cokoli ze své ryzí kvality. 

BAVLNĚNÝ KNOT

Klíčem k co největšímu požitku ze svíce - k maximální intenzitě její vůně - je správný knot. Náš je utkaný tak, aby hořel rovnoměrným, jasným plamenem a neuvolňoval nežádoucí černé zplodiny. 

Knot by měl být před každým zapálením dlouhý ideálně od 0,7 cm do 1cm, proto je vhodné jej kontrolovat a případně krátit. Po zapálení svíčku nezhasínejte, dokud se nerozpustí vosk i na okraji skla. 

VOSK

Zapálení vonné svíce je spojené s chvílemi pohody, a k těm rozhodně nepatří obavy o vlastní zdraví. Svíce SOJKA je vyráběna výhradně z přírodních vosků nejvyšší kvality – proto zde nehrozí riziko odpařování toxických látek jako u běžných parafínových svíček.  

MANUFAKTURA

Podstatou kouzla svíček SOJKA je péče, která jim byla věnována. Každá svíčka je ručně vyrobená, manufaktura v plném smyslu slova. Knot je ručně stříhaný, ručně připevněný ke dnu, vosk je ručně odlitý a ručně smíchaný s vůní. Nalepení etiket, kompletace výrobků, oražení razítky – ve všech fázích procesu se na svíčce podepsaly poctivé ruce. 

PARFEMACE 

Svíce SOJKA se pyšní nápaditými vůněmi s velkým potenciálem pro navození psychické pohody. Tyto vůně jsou přírodní a pro tělo zcela nezávadné.

UPCYCLE

Z recyklovaného papíru vyrábíme krabičky, tiskneme na něj i etikety. Lahvím od vína dáváme druhý život. Jaký bude ten třetí je jen na vás. Květináč? Sklenice na vodu? Stylová interiérová dekorace? Stojánek na tužky? 

Budeme rádi, když se o vaše kreativní využití podělíte pod hashtagem #nasesojka.  

DESATERO SPRÁVNÉHO POUŽÍTÍ

  1. Svíčku nenechávejte hořet bez dozoru
  2. Před zapálením umístěte svíčku na nehořlavou podložku
  3. Zkracujte knot na 0,3 cm - 0,5 cm
  4. Svíčku vždy položte na rovný nehořlavý povrch
  5. Před zahášením musí být vytvořen voskový bazének až po okraj svíce
  6. Nenechávejte svíčku hořet v dosahu dětí
  7. Nenechávejte svíčku hořet v dosahu domácích mazlíčků
  8. Svíčku nenechávejte hořet v průvanu, jinak dojde k zadýmení svíce
  9. Mezi hořícími svíčkami zajistěte bezpečný odstup
  10. Plamen uhaste, nesfoukávejte

Za dodržení těchto pokynů budete odměněni dobou hoření kolem 28 h. 

Zpět do obchodu

SHOW & SELL s.r.o. | IČ: 09580174 | DIČ: CZ09580174