Staň se součástí našeho týmu

Jsme mladá a rostoucí firma, která se specializuje na výrobu kvalitních sójových svíček a dalších udržitelných výrobků.

Hledáme nového obchodníka, který se k nám připojí do týmu a pomůže nám rozšířit naše obchodní aktivity do květinářství, dárkových obchodů, obchodů s zdravou výživou a dalších obchodů s kvalitními a udržitelnými produkty.

Pokud Vám vadí být svázán v korporátu a hledáte možnost práce s neomezeným potenciálem, připojte se k nám! U nás si můžete nastavit pracovní dobu tak, jak potřebujete, a Vaše odměna bude záviset na počtu zprostředkovaných obchodů. U nás neexistují limity.

Kromě našich kvalitních sójových svíček získáte do svého nabídkového portfolia i další zajímavé výrobky, které nejen šetří naše zdraví, ale i planetu. Jsme cool a trendy a budujeme nový svět v oblasti svíček.

V naší firmě velmi oceňujeme zpětnou vazbu od našich obchodních partnerů a každý správný podnět, který může vést ke zlepšení našeho obchodu, bude zapracován. Budeme bedlivě naslouchat Vašim názorům a diskutovat o dalším možném rozvoji. A to Vás bude teprve bavit!

Věříme totiž, že každý obchodník má informace a nápady, které mohou přinést hodnotu pro náš tým a celkově pro naši firmu, kterou můžeme budovat společně.

Připojte se k nám a buďte součástí týmu, kde jsou Vaše nápady vítány a zohledňovány. A především si u nás slušně vyděláte, protože vše děláme za provize, takže každý ví, jak na tom je.

Samozřejmě, nebráníme se ani zkráceným úvazkům a uvítáme aktivní maminky na mateřské s pracovními zkušenostmi v oboru. V naší firmě věříme v flexibilitu a rovnováhu mezi pracovním a osobním životem. 

Stačí nám napsat na email info@nasesojka.cz nebo poslat zprávu za pomoci formuláře níže a ozveme se obratem. Těšíme se na tebe!

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Zpět do obchodu

SHOW & SELL s.r.o. | IČ: 09580174 | DIČ: CZ09580174